اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان سیار ( پوز بیسیم ) در سراسر کشور

شرکت طراحان الکترونیک سبز با دارا بودن سوابق درخشان در امر ارائه کارت خوان های بیسیم و ثابت بانکی و فروش خودپرداز های بانکی بصورت شخصی ( ATM ) ، این افتخار را دارد تا در این زمینه در خدمت پذیرندگان محترم فروشگاهی و دیگر پذیرندگان سیار باشد

این شرکت با در نظر گرفتن نیاز بازار اقدام به ارائه کارتخوان های بیسیم ( سیار ) بانکی بصورت تملیکی کرده که همین امر باعث راحتی در دریافت دستگاه های کارتخوان بیسیم ( سیار ) نسبت به شعب بانکی دیگر بانکها شده است.

دستگاه های قابل ارائه توسط شرکت طراحان الکترونیک سبزبا برند های Verifone و Castles و  Ing@nico و PAX   و خودپرداز NCR  و WINCORE  آلمان می باشد که در مدلهای متفاوت قابل ارائه است که پذیرندگان با انتخاب هر یک از مدل های فوق می توانند نسبت به درخواست هر یک از دستگاه های فوق از طریق شرکت طراحان الکترونیک سبز اقدام نمایند.

 

مراحل دریافت نمایندگی:

روند کار:

عزیزان محترمی که مایل به دریافت نمایندگی فروش دستگاه های کارتخوان بیسیم ( پوز سیار ) از شرکت طراحان الکترونیک سبزمی باشند با توجه به محل و شرایط مکانی می توانند با تعیین محل دفتر خود و جذب بازاریاب فعال  نسبت به ثبت سفارش پذیرندگان خود اقدام نمایند و با ارسال مدارک مشتریان از طریق واتساپ شرکت و یا با شماره موبایل 09125263382  این روند را انجام دهند.

بعد از ثبت سفارش که حدوداً بین یک هفته تا ده  روز کاری بطول می انجامد و تاییدیه مدارک از طرف شاپرک با پذیرنده جهت دریافت دستگاه و پرداخت مبلغ دستگاه کارتخوان تماس گرفته و نمایندگان محترم می توانند مبلغ دستگاه را با کسر حق نمایندگی پرداخت کرده و دستگاه خود را بصورت سوییچ شده و آماده بکار تحویل پذیرنده خود نمایند.

دوستانی که در شهرستان هستند می توانند در صورت لزوم پس از آماده شدن دستگاه با پرداخت پول دستگاه بعد از تایید مدارک اقدام تا در اولین فرصت دستگاه توسط سامانه پستی  یا تیپاکس برای آنها ارسال شود.

 

مدارک لارم جهت دریافت نمایندگی :

  • تصویر شناسنامه
  • تصویر کارت ملی پشت و رو
  • تکمیل و ارسال قرارداد نمایندگی به آدرس شرکت در تهران جهت صدور حکم از طریق سامانه شاپرک بانک مرکزی ( قابل استعلام از نماینده )
  • دریافت چک یا سفته بابت نمایندگی و ضمانت حسن انجام کار در وجه  شرکت طراحان الکترونیک سبز به مبلغ ۲۰  میلیون تومان  و همچنین قرارداد انحصاری شهرستان مربوطه با نماینده منعقد می گردد.
  • توانایی خرید دستگاه خام به میزان حداقل 20 میلیون تومان

فرم قرارداد اعطای نمایندگی فروش

از طریق دکمه زیر فرم قرار داد را دانلود کرده و پس از پر کردن، آن را در محل مورد نظر آپلود نمایید.

آپلود فایل

  • Accepted file types: pdf.